Ale jazz

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 8

Cenzor 06-04-14 13:57

O czym tu w ogóle dyskutować.Sklepy nie dają dochodu to szukają wszędzie reklamy bo tu podszywają się raklamując swoje sklepy jak i na you tube i nie wiadomo gdzie jeszcze.Tak najłatwiej bo tu za darmo a wiadomo że za dobra reklame trzeba płacić lecz jeśli się nie chce zainwestować to jest jak jest.Dobre miejsca nie uprawiają takiej praktyki i dobrze się mają bo najlepszą reklamą jest opinia drugiego człowieka.Szkoda dyskutować na ten temat.Konsumenci sami wybierają i widać co wybierają.

Odpowiedz Cytuj
Lubie piwo 06-04-14 17:59

Autor ty głąb jesteś, oni reklamują się wszędzie bo dzisiaj reklama to dźwignia handlu, wszyscy wszędzie się reklamują, widać że nie masz facebooka i zobacz ile tam jest reklam, ich reklama leciała w radiu rmf maxx, chyba nie masz radia. Ja mieszkam obok sklepu i często tam zalatuje ktoś tam pisał o klimacie, to prawda mają jaja żeby to tak wyglądało jak wygląda w naszej wiosce.

Odpowiedz Cytuj
Informatyk 06-04-14 19:13

Ja na Waszym miejscu poprosiłbym admina tego forum o adres IP z którego wypisuje ktoś takie głupoty i zobaczył w Waszym sklepie internetowym czy jest takie IP zarejestrowane i wszystko jasne. Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Berna 06-04-14 20:43

Mi podoba się jak działają na faceboou i te ciagle nagrody odstrzelił dwa chwasty i po problemie

Odpowiedz Cytuj
Zarobiony 07-04-14 1:11

No działają na fejsie ostro ale z tym sklepem internetowym to majstersztyk, zostawili konkurencję w czarnej dupie. Znajomi tam zamawiają i sobie chwalą. Chyba jeszcze tesco też jeździ, ja jestem pod wrażeniem żeby taki mały sklep tak to ogarnął.Gratuluję pomysłu.

Odpowiedz Cytuj
Żabka 09-04-14 18:11

Jakie nagrody?ha ha. Taniej jest w marketach niestety i mozecie sobie tu agitowac a ludzie wiedza swoje a kolega ktory straszy sprawdzeniem IP to ci powiem ze straszyc to sobie mozesz w domu a IP to sobie zonie sprawdzaj dzieciaku!

Odpowiedz Cytuj
Ona 10-04-14 19:28

Fajna sprawa z tym sklepem, pewno że w marketach jest taniej, komu cena nie pasuje to niech jeździ sobie do marketów. zarejestrowałam się w jazzie i kupuję i tyle.

Odpowiedz Cytuj
Klient z kolejowej 10-04-14 20:03

Racja że jak komuś drogo to niech zabiera swoja kaskę i do marketu. Nikt przecież nie ciągnie za łapę. życzę waszej firmie wszystkiego najlepszego. Ciągnijcie to dalej jak tylko możecie. Inne sklepy to dziura, szaro, smutno i ponuro.

Odpowiedz Cytuj
Strefa wałbrzych 10-04-14 23:03

Heheheh jak drogo żabie to niech się za robotę weźmie a nie żyje z zasiłku z OPIEKI albo jakiejś innej pomocy społecznej. Trzymajcie się szeryfy z jazzu

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://boguszowgorce.istrefa.com

istrefa gmina Boguszów-Gorce | istrefa powiat Wałbrzych | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Boguszów-Gorce - miasto, gmina miejska, powiat Wałbrzych, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 58-370


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem