Co sądzicie o dyrektorze MZEASZ ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 11

Etyka 17-03-16 8:11

Zgodnie z przyjmowaną zasadą bezstronności urzędnik powinien unikać zachowań, postaw, decyzji, które mogą być wynikiem faworyzowania bądź dyskryminowania. Żywienie się plotkami i obserwacje innych z ukrycia, samochodu ,chodnika .Co się za tym kryje ? Pewnym psychologicznym testem dla urzędnika może być eksperyment myślowy z postawieniem sobie pytania, czy w przypadku innej osoby rozstrzygnięcie i moje zachowanie byłoby inne ? Nękanie ,krzywdzące nieprawdziwe opinie z karmienia się plotkami ze środowiska .To standardy urzędnicze ? To poziom by innych nazywać psychicznymi ? Tylko ludzie mali traktują innych jako psychicznych z pozycji posiadanej władzy czy stanowiska .Władza i stanowiska czasem się kończą! Szkoda ,że tak mało w tym wszystkim ludzkich ,mądrych postaw ,obiektywności osądu .Czynniki pozamerytoryczne załatwiania kogoś tu i ówdzie . Politycy są autorami projektów politycznych, społecznych, gospodarczych, zaś urzędnicy wybrani wyselekcjonowani (po konkursach czy zupełnie bez ?)dostarczają formalnych sposobów (środków) ich realizacji celów określonych przez guru . Kto będzie następną ofiarą nazwaną jako psychiczną ? Ty on ona oni ? Nie ważne ! WAZNY JEST CEL I PLOTKA !!! Ważne pastwienie się nad kimś i osiąganie celu ;ja mądry ważny i wspaniały mający władzę pokaże innym jacy pozostali są do bani ! To standardy i poziom ,etyka i moralność ! Gratulujemy poziomu i dawania przykładu ! Niestety jak to mówią ryba psuje się od głowy ? Miejcie swój rozum, nie dajcie się manipulować tylko dlatego ,ze ktoś ma chwilową władzę czy stanowisko! Gdzie podział się CZŁOWIEK i ludzkie odruchy wywarzenia postaw i zachowań w stosunku do innych ? Gdzie podziała się uczciwość urzędnicza w zachowaniu do innych ? A może to w innych szuka się tego co w samym sobie się nosi ?

Odpowiedz Cytuj
OBURZONY OBYWATEL 18-03-16 22:28

Nie ma we mnie zgody na donosy, podsłuchy, śledzenie, stronniczość, nękanie, na publiczne, bezpodstawne niszczenie ludzi, formułowanie niepopartych mocnymi dowodami oskarżeń, na wykorzystywanie władzy – chociażby czasowej. To na milę pachnie żenującym szambem. Godność ludzka ma dla mnie największe znaczenie. A DYREKTOROWI MAZEASZ DZIĘKUJEMY. Z PEWNOŚCIĄ O TAKIEGO SPECJALISTĘ BĘDĄ SIĘ BIĆ. POWODZENIA.

Odpowiedz Cytuj
Badacz 20-03-16 13:34

Z protokołu komisji: "Radna Świetlik wystąpiła z zapytaniem o procent młodzieży nadużywającej napojów alkoholowych. M.Pierzynka wyjaśnił, że problem teoretycznie nie występuje, ale istnieje. Nie ma wiedzy jaki odsetek młodzieży nadużywa alkoholu, ponieważ rodzice tego nie zgłaszają i szkoły również." "Nie występuje ale istnieje"!!! Gratuluję fachowości i logiki w myśleniu.

Odpowiedz Cytuj
Klakier 20-03-16 18:38

No przestańcie nie możliwe on już chyba nie pracuje ,firmę założył FIRMA WIELOBRANŻOWA. DORADZTWO GOSPODARCZE. UBEZPIECZENIA. PIERZYNKA MARIAN - Wałbrzych FIRMA WIELOBRANŻOWA.DORADZTWO GOSPODARCZE.UBEZPIECZENIA. PIERZYNKA MARIAN Dane teleadresowe. Rynek 22 58-300 Wałbrzych woj. dolnośląskie telefon: +48 74 8439968 Macie problem gospodarczy pomoże wam . Chcecie się ubezpieczyć tak na wszelki wypadek ? I ewentualnie ......

Odpowiedz Cytuj
Beka 20-03-16 18:43

Nie to raczej specjalista w tym zakresie : "Przewód sądowy dotyczący mobbingu w pracy" wykład dr Zbigniew Piwko, mgr Marian Pierzynka (pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. A. Silesiusa w Wałbrzychu) wiek uczestników: szkoła ponadgimnazjalna dorośli Hmmm problem mobbingu znajomy ?

Odpowiedz Cytuj
Trala la 20-03-16 19:23

A ja tam znam taki przypadek ,że przy prowadzeniu działalności gospodarczej pracownik jest obowiązany określić jej charakter w stosownym oświadczeniu. Jest również obowiązany składać odrębne oświadczenia w przypadku zmiany charakteru prowadzonej działalności gospodarczej. Wszystko to ma na celu zbadanie, czy prowadzona przez niego działalność nie narusza przepisów ustawy. Należy bowiem pamiętać, że prowadzenie przez pracownika samorządowego działalności gospodarczej obejmującej czynności ściśle związane z jego obowiązkami pracowniczymi stanowi przyczynę uzasadniającą dyscyplinarne zwolnienie z pracy. Prawnicy to wiedzą przecież

Odpowiedz Cytuj
RAMZES 20-03-16 19:45

Ale się podniecacie może to jakiś stary wpis w necie ? Bo przecież wiadomo ,że ,że ta grupa zawodowa podlega jednak dodatkowym wymogom wynikającym z przepisów ustawy z 21 sierpnia 1997 r. o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne (dalej: ustawa o ograniczeniu prowadzenia działalności). Przecież to oczywiste .

Odpowiedz Cytuj
Badacz 20-03-16 20:44

"Tytuł: Przewód sądowy dotyczący mobbingu w pracy prowadzący: dr Zbigniew Piwko, mgr Marian Pierzynka (pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. A. Silesiusa w Wałbrzychu) miejsce:Wałbrzych : Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Zamkowa 4, sala 104 terminy imprezy: 2009-10-08: 14:00 - 15:00 A to był czwartek!!! Urząd pracuje do 15.30!!! Czyżby urzędnik pracował w dwóch miejscach naraz? Kasa też z dwóch miejsc? Tym powinny zająć się odpowiednie służby.

Odpowiedz Cytuj
Dakota 20-03-16 21:17

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. ADMINISTRACJA DLA REGIONU (Wałbrzych, 27–28.05.2014 r.) 27.05.2014 r.( wtorek) 13.05–13.20 "Oświata w samorządzie" – mgr Marian Pierzynka (PWSZ Wałbrzych) Urząd pracuje we wtorki do 16.30 !!! Czyżby znowu świadczenie pracy w innym miejscu niż urząd miejski w Boguszowie?! Czyżby znowu podwójne finansowanie?! ŻĄDAM KONTROLI W TYM ZAKRESIE!!!

Odpowiedz Cytuj
Uczen 21-03-16 22:15

Po co wypisujesz jakieś elaboraty? Sugerujesz ze z tobą wszystko dobrze? Niestety musisz dalej brać leki. Każdy zdrowy człowiek zareagował by w takiej sytuacji doniesieniem do odpowiedniej instytucji. Prostym ludziom a może prostakom pozostaje zaliczył się na forum

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://boguszowgorce.istrefa.com

istrefa gmina Boguszów-Gorce | istrefa powiat Wałbrzych | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Boguszów-Gorce - miasto, gmina miejska, powiat Wałbrzych, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 58-370


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem