Co sądzicie o dyrektorze MZEASZ ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 11

Nauczyciel ucznia 22-03-16 6:20

Uczeń zamiast brać lekcje sugeruje leczenie ? Zamiast uczyć się na błędach każe brać leki ? Oj uczeń - wiemy kto to pisze . Nie obca ci manipulacja i sianie plotek, bezpodstawne donosy . I ty mówisz o braniu leków ? Chłopie weź się za siebie i zacznij myśleć ! Szanować ludzi i zachowywać się zgodnie z etyka ! To dla ciebie tak wiele? Ludzie nie są idiotami choć tak bardzo byś tego chciał . Ludzie mają rozum ,widza ,myślą i mają swoje zdanie na twój temat . To, że każesz komuś brać leki świadczy tylko o twoim poziomie Przemilczymy i zamiast takich zaleceń odnieś się merytorycznie do tego co tu napisano . Nie potrafisz mały człowieczku ? Tracisz grunt pod nogami ? Skończyły się pomysły na manipulowanie ludźmi i mieszenie im w głowach ? Twoją taktyka jest skłócanie ludzi ,nastawianie jeden przeciwko drugiemu .Po co ? A dla własnego celu dla niszczenia ludzi i siania fermentu . To ma sprawiać wrażenie twoich kompetencji i praworządności ? ETYKA I MORALNOŚĆ gdzie się podziały ? Wyszły na spacer i jeszcze nie wróciły ?

Odpowiedz Cytuj
Badacz 22-03-16 10:11

01-03-2011 22:55 | ~ | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*) Moim zdaniem należy przyjrzeć się kierownikowi oświaty w Boguszowie- Pierzynce. sprowadzono go z Wałbrzycha, dlaczego tak chętnie przyszedł do nieznanego mu środowiska i robi w nim "zadymy"? Czy ma on coś na sumieniu? Wiem, że ma zajęcia ze studentami w Wałbrzychu i mówi do nich niejednokrotnie, że nauczyciele szkół (podst., gimn.) to delikatnie mówiąc ciemniaki.i Liczą się jedynie ci, którzy pracują np. z ludźmi, którzy chcą uczyć się po liceum. Wiadomo, że ma on tytuł magistra tak, jak wszyscy nauczyciele począwszy od klas pierwszych szkoły podstawowej. 01-03-2011 23:02 | ~ | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*) Mam prośbę do mieszkańców, znajdźmy na niego "haka", bo obcy panoszy się na naszym terenie. Duża odpowiedzialność za to, co się dzieje spoczywa na nim. Jeśli ktoś coś o nim wie- dzielcie się informacjami. Oszust i kombinator niech wraca do Wałbrzycha, chyba, że tam też go nie chcą. 02-03-2011 15:59 | ~*88* | *.adsl.tpnet.pl (83.11.*.*) Pierwsze to to, że objął stanowisko kierownicze w Wydziale Oświaty bez konkursu, na takie stanowiska musi być ogloszony konkurs. OD RAZU WIDAĆ JAK WIEEEELU PRZYJACÓŁ I ZWOLENNIKÓ MA TEN GOŚCIU.

Odpowiedz Cytuj
Poeta 22-03-16 21:14

Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy. [ Johann Wolfgang von Goethe ]

Odpowiedz Cytuj
Literat 22-03-16 23:44

A który to typ ? model „nadreński” (francusko-niemiecki) - socjalno-legalistyczny [Kodeksy procedur/ /postępowania w formie ustaw] – hard law model „anglosaski” – kontraktowo- indywidualistyczny - [Wewnątrzzakładowe kodeksy etyki, precedensy] – soft law obok hard law model postkonfucjański (dalekowschodni) – rodzinno-etosowy [Poczucie lojalności i honor; tradycja i obyczaj] – soft law czy może inny model ? jeśli tak to jaki ?

Odpowiedz Cytuj
Etyka 22-03-16 23:55

E to model jakiś uszkodzony może ? Bo raczej zasłużona krytyka ewentualnie popełnionych błędów nie stanowi dla źródła motywacji do naprawy nieprawidłowości i wyrządzonej szkody innym a raczej zacietrzewienia i odwetu a uniknięcia podobnych niedopatrzeń w przyszłości niemożliwe - raczej nie realne . Model E raczej tej funkcji nie posiada .

Odpowiedz Cytuj
Poeta 23-03-16 9:20

Głupota nie zawsze czyni złym, złość zawsze czyni głupim. [ Francoise Sagan ]

Odpowiedz Cytuj
Psychiatra teor - etyk 23-03-16 9:36

Nie spędzajmy zbyt dużo czasu z ludźmi ” typu E”, szczególnie tymi, którzy nie szanują innych, mają antyspołeczne zaburzenia osobowości. Ich główną cechą jest lekceważenie innych, których społeczeństwo określa jako normalnych. On jako psychicznych. „Typ E” zazwyczaj kiedy się pojawia w danym środowisku miewa dużą dawkę uroku i dowcipu, pojawia się przyjaźnie i taktownie ale te cechy są zazwyczaj powierzchowne; są wykorzystywane jako sposób oślepienia innych osób aby typ E mógł przeniknąć w ich środowisko. „Typ E” widzi świat jedynie na jego warunkach, nierzadko jako miejsce wielkiego dramatu i próbuje wciągnąć w ten dramat inne osoby. Jest to podyktowane ich niską samooceną i płytkimi uczuciami. Jeśli chcesz rozpoznać wokół siebie” typ E” wystarczy go uważnie posłuchać, maluje swój wizerunek w narcystyczny sposób, atakuje przeważnie kobiety wmawiając im, że są niczym, ośmieszają je i kompromitują. Potrafi wypisywać publiczne oszczerstwa o innych podając fałszywe fakty wyprodukowane przez swój chory umysł, za wszelką cenę krzywdzi inne osoby: psychicznie, emocjonalnie i duchowo. Stąd czerpie satysfakcję. Żądny zemsty - jest dumny, gdy mu się udaje. Toteż kiedy bierze ofiarę na celownik, nie ustaje w swoich atakach.

Odpowiedz Cytuj
Znachor 25-03-16 9:24

DO " POLITYCZNIE ZAANGAŻOWANEGO" I DO "UCZNIA" - Zgodnie z art. 2 Ustawy o Zawodzie Lekarza wykonywanie zawodu lekarza polega na udzielaniu przez osobę posiadającą wymagane kwalifikacje, potwierdzone odpowiednimi dokumentami, świadczeń zdrowotnych, w szczególności: badaniu stanu zdrowia, rozpoznawaniu chorób i zapobieganiu im, leczeniu i rehabilitacji chorych, udzielaniu porad lekarskich, a także wydawaniu opinii i orzeczeń lekarskich. A ty lekarz jesteś czy prawnik, wykładowca czy uczeń ? Czyżby jeszcze inne ukryte talenty?

Odpowiedz Cytuj
Bocian 25-03-16 21:56

Dr. ALBONista - Bocian Impotent

Odpowiedz Cytuj
żaba 26-03-16 12:51

Bocian to było wulgarne i niepotrzebne ! Tutaj jest dyskusja rzeczowa i dość merytoryczna .Takie zachowanie jest karygodne ! Spadaj z dyskusji bo zakłócasz rozmowę ! Won !

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://boguszowgorce.istrefa.com

istrefa gmina Boguszów-Gorce | istrefa powiat Wałbrzych | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Boguszów-Gorce - miasto, gmina miejska, powiat Wałbrzych, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 58-370


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem