Co sądzicie o dyrektorze MZEASZ ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 7 z 11

żaba 24-04-16 11:13

Niezłe jaja też z imiennika " wobec intu­icji, jednakże mniej czy bardziej świadomie Mariany słuchają wewnętrznych głosów" Cholera to trzeba zbadać jak Mariany tak mają ....co to za wewnętrzne głosy ?

Odpowiedz Cytuj
Obserwator 24-04-16 11:25

Też z księgi imion: To mężczyzna o silnej skłonności do osądzania innych z dużą dozą surowością. Sprawami innych nie zaprząta sobie głowy, żyje przede wszystkim własnymi planami. Marian przede wszystkim chce być najlepszy i pomnażać swoje zyski. Nie potrafi pogodzić się z porażką. Wyznacza sobie cele, do których konsekwentnie, „ po trupach” zmierza. Często też stara się inne osoby pozyskiwać dla swoich zamierzeń. Cechuje go charakterystyczna sztywność zachowań i sądów oraz całkowity brak dyplomacji. Zawsze dobrze się kontroluje. Bywa bardzo zaborczy i nie wyobraża sobie pracownika czy partnera, który nie byłby mu całkowicie podporządkowany. Jest bardzo czuły na porażki, które urażają jego dumę. Brak dyplomacji i zarozumiały ton mogą budzić niechęć. Przy nim nie ma żartów z normami postępowania. Ma bezlitosną pamięć. Mściwość jedna z podstawowych jego cech. UWAŻAJCIE NA MARIANA.

Odpowiedz Cytuj
Badacz 24-04-16 12:55

Informacja o sesji: [LINK] Zapraszamy - zwłaszcza na pkt 9 obrad.

Odpowiedz Cytuj
żaba 24-04-16 15:08

A czego dotyczy ten punkt ? Jakoś tak zagadkowo napisane

Odpowiedz Cytuj
Badacz 24-04-16 15:55

Cytuję: 9. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na dyrektora gminnej jednostki organizacyjnej Po urzędzie i " mieście " chodzą słuchy, że idzie o naszego Marianka.

Odpowiedz Cytuj
Badacz 24-04-16 15:58

Może wreszcie ogłoszą kiedy miał konkurs? Przecież obywatel ma prawo do informacji. Już dość ignorowania opinii publicznej.

Odpowiedz Cytuj
Enea 24-04-16 18:37

Jasne ,że ma prawo tak samo jak być na kazdym posiedzeniu komisji czy sesji . "Sąd Administracyjny w wyroku z 2008 r. stwierdził nawet, że: „[…] pojęcie wstępu na sesje rady gminy i posiedzenie jej komisji użyte w art. 11b ust. 2 podobnie jak i pojęcie dostępu do posiedzeń kolegialnych organów władzy publicznej [warto przy tym zaznaczyć, że ustawa o samorządzie gminnym rozszerza tu owo uprawnienie, ponieważ nie ma w tym przepisie mowy o tym, że muszą one pochodzić z wyborów – autor], użyte w art. 3 ust. 1 pkt 3 ustawy o dostępie do informacji publicznej należy, zdaniem Sądu, interpretować szeroko, a więc nie tylko jako możliwość ‘bycia obecnym’ podczas rady gminy, czy też posiedzeń jej komisji

Odpowiedz Cytuj
Zdrowi ludzie 27-04-16 8:06

No cóż uczniu - prokuratura już wie!!! I my też.

Odpowiedz Cytuj
Meloman 27-04-16 13:40

... kolor czerwony jest kolorem ostrzegawczym, sugerującym niebezpieczeństwo. Na czerwono zaznacza się też błędy. Ten tutaj: [LINK] to rzeczywiście błąd, duuuuży błąd.

Odpowiedz Cytuj
Czerwony 27-04-16 17:09

Osoby o określonym temperamencie będą wybierać kolory ubioru podkreślające stan ich duszy i ciała. Zdarza się , że sięgamy nieświadomie po kolory, które w sposób szczególny odzwierciedlają nasze cechy charakteru. Często nieświadomie decydujemy się na barwy, które dla kolorysty będą skarbnicą wiedzy o danej osobie. A czerwony krzyczący o czymś znaczy ... A o czym ?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://boguszowgorce.istrefa.com

istrefa gmina Boguszów-Gorce | istrefa powiat Wałbrzych | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Boguszów-Gorce - miasto, gmina miejska, powiat Wałbrzych, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 58-370


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem