Działania Panów Prezesów ZGM

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Mieszkaniec 13-04-15 22:10

W roku 2013 pan Wice-Prezes Szpinek i Prezes Smreczyński wybudował na terenie ZGM przy ul.Świerczewskiego ręczną myjnię samochodową wspaniałą inwestycje (z góry skazaną na niepowodzenie finansowe), gdyż w tym samym okresie działała prywatna myjnia ręczna przy ul. Wałbrzyskiej (tzw na zakręcie ) i była nie opłcalna. W około powstawały myjnie o wiele tańsze pod względem kosztów tzw samoobsługowe . Chodziło tylko o to by wykazać się aktywnością przedsiębiorczości ze strony pana Szpinka za 90.000,00 zł z kieszeni mieszkańców Boguszowa. Dzisiaj myjnia już nie działa bo od początku istnienia przynosiła tylko straty .Służy jedynie teraz dla pracowników ZGM :-) (chyba jako forma premiowania dla lepszych pracowników i moga sobie umyć swoje "fury ":-))My mieszkańcy naszego miasta płacimy koszty zarządu do ZGM-u chyba tylko po to by panowie prezesi ( specjalnie z małej litery )spełniali swoje chore ambicje i budowali swój pozytywny wizerunek i nie ponosząc za to żadnych konsekwencji finansowych . Jak długo tak można w tym mały miasteczku budować ludziom nie z tego miasta takie CV ? Przecież oni o godzinie 15 tej zapominają gdzie pracują . CDN Pozdrawiam :-)

Odpowiedz Cytuj
Gościnnie 14-04-15 23:04

To fakt .że już nie działa ta myjnia bo na początku marca gdy zadzwoniłam na numer telefonu ZGM z zapytaniem czy można przyjechać umyć auto to poinformowano mnie ,że jak na dany dzień będzie kilku chętnych to pan prezes pozwoli otworzyć myjnie oczywiście za odpłatą - no no pozazdrościć tego sprytu bisnesowego - troszkę trąca to czasami PRL-u :-)no ale patrząc na nasze nazwy ulic to dalej jesteśmy w latach głębokiego stalinizmu . to tyle komentarza

Odpowiedz Cytuj
Antypolska 07-08-15 8:20

Nie ma juz przezesa Smreczynskiego i co i mozna

Odpowiedz Cytuj
Mieszkannieecc 10-08-15 15:36

A to potwierdzona informacja że Pana Zdzisława już nie ma z ZGM. Myślałem że jest na przedemerytalnym. Chyba że chorował. Fajny człowiek.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://boguszowgorce.istrefa.com

istrefa gmina Boguszów-Gorce | istrefa powiat Wałbrzych | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Boguszów-Gorce - miasto, gmina miejska, powiat Wałbrzych, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 58-370


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem