Ii tura wyborów w boguszowie-gorcach

Strona 1 z 2

KONRAD 18-11-14 14:30

Nareszcie w Boguszowie-Gorcach II tura wyborów.Drodzy współmieszkańcy i wyborcy zmobilizujmy się i bez względu na kogo głosowaliśmy w I turze weżmy liczny udział w wyborach, bo Pan Kujawa znowu ma 9 swoich ludzi w radzie.

Blablak 18-11-14 14:57

Treść usunięta automatycznie z powodu wulgaryzmów

Bercaa 18-11-14 20:13

Szajs nie strona. Nie można napisać komentarza, bo "limit serwera wyczerpany" Cenzura czy co do licha?

Bercca 18-11-14 20:26

Panie burmistrzu Kujawa. Co z obiecaną budową budynków mieszkalnych przy ul Chopina, tak szumnie zapowiadanych. Ano nic, pola, pola i tylko pola. Gdzie ta Pana, Panie Kujawa, skuteczność - tak krzycząca z banerów.Ta budowa jak i obietnice są tylko wirtualne - nieprawdaż Panie burmistrzu Kujawo. Wyborco, zastanów się dobrze, nim oddasz swój głos, realny głos, na jakże wirtualnego w swoich obiecankach człowieka.

Alan 19-11-14 10:19

"bo Pan Kujawa znowu ma 9 swoich ludzi w radzie" I dobrze! Świadczy to tylko o tym że ludzie mu ufają. Teraz tylko wygrana w drugiej turze i będzie mógł spokojnie rozwijać nasze miasto przez kolejne 4 lata. Nie wiem jak Wy ale ja widzę bardzo dużo rzeczy które się zmieniło na lepsze. Oby tak dalej.

Mieszkanka 19-11-14 10:44

Nie sztuka jest wybudować budynek mieszkalny, który będzie generował koszty. Już był tłum chętnych na garaże w Gorcach, ale jak zostały wybudowane, to się okazało, że chętni zniknęli - chyba oczekiwali sprzedaży za 1% wartości. Poza tym polecam obejrzenie wyników przetargów (których de facto było kilka) na ten budynek - wiem, bo temat mnie również interesował - oferty firm budowlanych kosmiczne. Przy takich ofertach cena 1 m2 mieszkania wyniosłaby od 3000 zł wzwyż. Ciekawa jestem, kogo u nas stać na takie ceny. Podsumowując, Autorze, sprawa nie jest taka oczywista jak Ci się wydaje, a p. Kujawa jest doskonałym gospodarzem, który zanim wyda złotówkę z budżetu, 5 razy ją oglądnie. Tyle w temacie. Pozdrawiam

Barakuda 19-11-14 16:04

Jestem wyborcą Boguszowa Gorc i będę głosować na p. Kujawę. Przyszedł na pustą kasę , dziurawe drogi i rozwalające się budynki. Teraz wystarczy przejść się przez Boguszów żeby widzieć nowe, kto tego nie widzi ślepy lub po prostu złośliwy. Może mi się coś nie podobać, krytyka powinna być ale sprawiedliwość na pierwszym miejscu i rzetelna ocena sytuacji.

Gorcuś 19-11-14 17:04

Ale droga od traugutta do chopina jest zrobiona wię nie marudzić

Jarek 19-11-14 23:15

Nie można pozwolić aby w II turze przeszedł pan Wójcik - z niego żaden społecznik: nie ma doświadczenia w zakresie zarządzania samorządem (to co innego niż bankowość), jego plan wyborczy jest godny pożałowania, na dodatek nie pokwapił się aby spotkać się z mieszkańcami Boguszowa i przekonać ich do swojej kandydatury. Trzeba wykorzystać to co już mamy - duże doświadczenie, siłę przebicia, umysł potrafiący liczyć i młodość, która napędza organizm do dużych wysiłków związanych z pracą.

Wiktoria 20-11-14 20:53

Liczą się czyny, nie słowa, dlatego kolejny raz oddam swój głos na P. Kujawę. Jeśli chcemy zmian na lepsze, musimy stawiać na młodych ludzi z pasją.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://boguszowgorce.istrefa.com

istrefa gmina Boguszów-Gorce | istrefa powiat Wałbrzych | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Boguszów-Gorce - miasto, gmina miejska, powiat Wałbrzych, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 58-370


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem