Remonty dachów i dożywotnia oplata

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Zaskoczenie 28-04-15 23:33

Czy to prawda, że jak robią remont dachu to za mieszkanie komunalne jest wyzszy czynszu o 30% dożywotnio? ?

Odpowiedz Cytuj
Ja 29-04-15 14:31

To nie jest prawda.Płacisz wiecej o 30% przez okres 20 lat, natomiast podwyższenie stawki czynszu nie moze przekroczyc 200% jesli są w budynku robione inne remonty typu np.elewacja budynku.

Odpowiedz Cytuj
Kot dachowy 07-05-15 8:38

Cóż za radość! Tylko 20 lat i nie więcej jak 200% podwyższenia za sumę wszystkich remontów. Mieszkania komunalne , nie są własnością lokatorów: płacąc czynsz, oraz za remont( na który waldemarownia bierze kredyt) lokator czynszowy podnosi cene substancji mieszkaniowej/komunalnej/, za którą zapłaci wyższą kwotę w przypadku wykupu. W większości przypadków najemcami mieszkań komunalnych są ludzie skromnie zarabiający i biedni, przez lata płacący czynsz a w zamian otrzymując RADOŚĆ zamieszkiwania w ruinach. Dziś na ich konto bierze się kredyt ( warunki kredytowania i jego spłaty byłyby nie do zaakceptowania przez zwykłego, myślącego zjadacza chleba ale cóż, spłacać będzie motłoch), remontuje i ogłasza się sukces, iż miasto Boguszów pięknieje. A gdzież te dotacje, panie pozyskiwaczu dotacji?Gdzie dbałość o onajbiedniejszych, troska o wielodzietne rodziny? To poprzednia rada( sporo ich jest w obecnej radzie), wraz z obecną pan bu miszcz uchwaliła to lokalne prawo..W tej uchwale nie ma nic o tym, że lokator płaci za remont TYLKO przez 20 lat.Łaskawcy nawołujący do miłosierdzia, współczucia, troski o bliżniego.... Grzechu,błędu zaniechania można się pozbyć: spowiedż, zatajenie przed samym sobą,zapicie robaka....Zakłamanie, hipokryzja?!Czyż 20 lat nie jest dożywociem????!!!! No cóż, na koniec roku "zysk" urzędów miast zostać spożytkowany właśnie na remonty, dotacje i pomoc idzie na nagrody! Ha, ha,ha. łaskawcy i dobrodzieje.

Odpowiedz Cytuj
Kociokwik 16-05-15 11:19

No tak... gimbusy nie rozumieją treści zawartych w postach,lemingi są zbyt tępe,inni jeszcze są zajęci "muzykowaniem" i leżeniem krzyżem w świątyniach więc WŁADCY tej pipidówy( w której czynsz wraz z opłatą za ścieki i wodę jest na poziomie opłat w Poznaniu czy Warszawy-można sprawdzić, do tego min. służy internet)mają w dooopie potrzeby ludu , potrzeby mieszkańców. Nie robią nic, ale to nic, żeby życie tutaj było tańsze i bardziej komfortowe : łupi się zwykłego zjadacza chleba, sklepikarza, czynszownika samemu nie tworząc stałych innych, nowych żródeł dochodu dla miasta. Zresztą po co ? Pensyjka wpada bez wysiłku fizycznego i intelektualnego a dorobić zawsze można ....Czy CBA już zawitało do przedsiębiorstwa gospodarki... ( "przetargi" na przyłącza, zwolnienie kier.technicznego, itp), oraz do jednostki nadzorującej, do UM??? Ale bawmy się! Dziś za kółtóre robi Piasek (Dni Boguszowa), za naszą kasę ha,ha,ha,ha.

Odpowiedz Cytuj
Bud mini mal 03-09-15 12:43

A co robił kier techniczny zgm a cbś to po niego czy po kogo

Odpowiedz Cytuj
Kolo 31-07-16 15:20

Jeśli ZGM działa na szkodę najemców/właścicieli nazywa się to '' przestępstwo niegospodarności ''prokuratura się takimi sprawami na pewno zainteresuje

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://boguszowgorce.istrefa.com

istrefa gmina Boguszów-Gorce | istrefa powiat Wałbrzych | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Boguszów-Gorce - miasto, gmina miejska, powiat Wałbrzych, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 58-370


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem